Назад към резултатите
Пицерито
Пицерито
Пицерито
Пицерито
Пицерито
Пицерито
Пицерито
Пицерито
Пицерито
Пицерито
Пицерито
Пицерито
Пицерито
Пицерито
Пицерито

1 / 40

Пицерито

2.60

#453 от 2255 Ресторанти в София
РесторантСофия(ж.к. Дианабад)

„Пицерито“ е предпочитано място за любителите на вкусната храна и приятната атмосфера. Ресторантът предлага разнообразие от ястия, приготвени с качествени продукти, като пиците, направени с истинско италианско брашно, са особено популярни сред посетителите. Обстановката е уютна и подходяща както за срещи с приятели, така и за семейни събития. Мястото е известно с доброто си обслужване, като персоналът е вежлив и отзивчив, което допринася за приятното преживяване. За семейства с деца „Пицерито“ предлага удобен детски кът, който е голямо предимство за родителите. Въпреки че някои гости споменават, че детският кът може да бъде малко скучен, той все пак предоставя възможност за наблюдение на децата чрез екран и е подходящ за краткотрайни забавления. Ресторантът е идеален за организиране на детски рождени дни и други събития, като кухнята и обслужването остават на високо ниво дори при по-голямо натоварване.

С помощта на AI

Това резюме е създадено с помощта на изкуствен интелект, въз основа на скорошни отзиви в мрежата и Oink. Oink не носи отговорност за това резюме и мненията в него.

Беше ли полезно?

Акценти

Вход с достъп за хора в инвалидни количкиВход с достъп за хора в инвалидни колички
Паркинг с достъп за хора в инвалидни количкиПаркинг с достъп за хора в инвалидни колички
Приема резервацииПриема резервации
ДоставкаДоставка
Места отвънМеста отвън
Седящи места с достъп за хора в инвалидни количкиСедящи места с достъп за хора в инвалидни колички

ж.к. Дианабад, ул. „Васил Калчев“ 10, 1172 София, България

Упътване
087 865 7***
www.pizzerito.com/

Социални мрежи

Instagram
Добави отзив

Отвори в Maps

Мнения и отзиви за Пицерито

2.60

1 отзив

5

0

4

0

3

0

2

0

1

1

Отзиви в мрежата

Oink1.001 отзив
Google4.20897 отзива

Споделете изживяването си

Вашият отзив помага на хиляди хора да избират по-добре

Изберете звезда, за да оцените
desi georgieva
desi georgieva

юни 2026 г.

Изключително разочароващо обслужване. Посещавам заведението постоянно ,но последното ми посещение беше повече от неприятно и неприемливо заради отношението на новата сервитьорка. Държанието ѝ беше арогантно, надменно и напълно лишено от елементарно уважение към клиентите. На въпроси отговаряше с видимо раздразнение, а поведението ѝ създаваше усещането, че клиентите са ѝ в тежест. Никога не съм получавала толкова лошо отношение в заведение. Доброто обслужване е също толкова важно, колкото и храната, а в този случай то беше на абсолютно неприемливо ниво. Ако управата не обърне внимание на подобно поведение, рискува да загуби много клиенти. За съжаление, след това преживяване нямам желание да посетя заведението ,което държа да отбележа ,че е в квартала ми и не бих го препоръчала на никой!!!Потресена съм от негативното отношение!!!

Най-доброто от София

Притежавате този бизнес?

Вие сте собственик, служител или официален представител на този бизнес?

Общи условия

Политика за поверителностОбщи условияБисквитки

Оинк

Добави бизнесБлогВерифицирай своя бизнесЗа агенцииРеклама
© 2026 Oink.bg. Всички права запазени