















1 / 38
Ресторант „Ердинче“
4.90
Ресторант Ердинче в Изгрев предлага изключително вкусна и здравословна храна, която е приготвена с внимание и качествени съставки. Менюто е вегетарианско и веганско, като всяко ястие е балансирано и добре подправено, което го прави истинско удоволствие за сетивата. Посетителите често отбелязват, че храната е приготвена с любов и желание, което се усеща във всяка хапка. Ресторантът предлага и комплименти като вълшебни питки, които допълват изживяването. Обстановката в ресторанта е уютна и напомня на хижа, което създава усещане за спокойствие и хармония. Персоналът е любезен и отзивчив, което допринася за приятната атмосфера. Вътре се слуша радио, което предразполага към релаксация и дълбоки разговори. Ресторантът разполага и с няколко масички на открито, където гостите могат да се насладят на храната си в приятна обстановка. Това място е истинска рядкост в София и е силно препоръчвано от посетителите.
С помощта на AI
Това резюме е създадено с помощта на изкуствен интелект, въз основа на скорошни отзиви в мрежата и Oink. Oink не носи отговорност за това резюме и мненията в него.
Беше ли полезно?
Акценти
ж.к. Изгрев, ул. „Фредерик Жолио Кюри“ 86, 1113 София, България
УпътванеСоциални мрежи
InstagramОтвори в Maps
Мнения и отзиви за Ресторант „Ердинче“
Споделете изживяването си
Вашият отзив помага на хиляди хора да избират по-добре
Най-доброто от София












Притежавате този бизнес?
Вие сте собственик, служител или официален представител на този бизнес?