














1 / 31
ДКЦ „Вита“
3.10
ДКЦ „Вита“ База 1 се отличава с високото ниво на професионализъм и отзивчивост на медицинския персонал. Пациентите често споделят положителни впечатления от внимателното и компетентно отношение на лекарите, които се грижат за тях. Особено се открояват специалисти като д-р Анна Чорбова и д-р Надя Тошева, които получават множество похвали за своята работа. Обслужването на рецепцията също е оценено високо, като персоналът е описан като учтив и бърз в отговарянето на въпроси и насочването на пациентите. Въпреки че сградата и обзавеждането са малко остарели, чистотата и поддържането на помещенията са на добро ниво. Клиниката предлага удобства като онлайн резервация, което спестява време на пациентите. Някои клиенти отбелязват липсата на паркоместа като недостатък, но се надяват, че с разширяването на болницата този проблем ще бъде решен. Въпреки някои организационни забележки, ДКЦ „Вита“ База 1 остава предпочитан избор за мнозина, благодарение на професионализма и вниманието към пациента.
С помощта на AI
Това резюме е създадено с помощта на изкуствен интелект, въз основа на скорошни отзиви в мрежата и Oink. Oink не носи отговорност за това резюме и мненията в него.
Беше ли полезно?
Оборище, ул. „Драговица“ № 9, 1505 София, България
УпътванеОтвори в Maps
Мнения и отзиви за ДКЦ „Вита“
Споделете изживяването си
Вашият отзив помага на хиляди хора да избират по-добре
Разгледай обектите в ДКЦ „Вита“
Най-доброто от София












Притежавате този бизнес?
Вие сте собственик, служител или официален представител на този бизнес?