Назад към резултатите
Вескони рейсинг - Автогаз Сервиз
Вескони рейсинг - Автогаз Сервиз
Вескони рейсинг - Автогаз Сервиз
Вескони рейсинг - Автогаз Сервиз
Вескони рейсинг - Автогаз Сервиз
Вескони рейсинг - Автогаз Сервиз
Вескони рейсинг - Автогаз Сервиз
Вескони рейсинг - Автогаз Сервиз
Вескони рейсинг - Автогаз Сервиз
Вескони рейсинг - Автогаз Сервиз
Вескони рейсинг - Автогаз Сервиз
Вескони рейсинг - Автогаз Сервиз
Вескони рейсинг - Автогаз Сервиз
Вескони рейсинг - Автогаз Сервиз
Вескони рейсинг - Автогаз Сервиз

1 / 12

Вескони рейсинг - Автогаз Сервиз

2.80

#90 от 627 Автосервизи в София
АвтосервизСофия

Вескони рейсинг - Автогаз Сервиз се отличава с професионално и коректно обслужване, което оставя клиентите изключително доволни. Много от тях споделят, че проблемите с газовите уредби са решени бързо и качествено, често в рамките на един час. Сервизът е чист и подреден, а майсторите са компетентни и културни, което създава приятно и доверително усещане. Клиентите са впечатлени от вниманието към детайла и научния подход на работа, което прави Вескони предпочитан избор за газификация и поддръжка на автомобили. Цените в сервиза са описани като нормални и достъпни, което допълнително допринася за положителните впечатления. Много клиенти споделят, че са се върнали за повторно обслужване и са доволни от постоянството в качеството на услугите. Вескони рейсинг е високо оценен заради бързината и ефективността на работата, както и заради персоналното отношение на екипа, който винаги е готов да отговори на въпросите на клиентите.

С помощта на AI

Това резюме е създадено с помощта на изкуствен интелект, въз основа на скорошни отзиви в мрежата и Oink. Oink не носи отговорност за това резюме и мненията в него.

Беше ли полезно?

ж.к. Люлин 7, ул. „Орион“ 84, 1324 София, България

Упътване
089 849 0***
veskony.com/
Добави отзив

Отвори в Maps

Мнения и отзиви за Вескони рейсинг - Автогаз Сервиз

2.80

1 отзив

5

0

4

0

3

0

2

0

1

1

Отзиви в мрежата

Oink1.001 отзив
Google4.60152 отзива

Споделете изживяването си

Вашият отзив помага на хиляди хора да избират по-добре

Изберете звезда, за да оцените
Stiiw Jeisan
Stiiw Jeisan

февруари 2025 г.

защо нямат имейл ? никой не е длъжен да им звъни , а и как ще покежеш снимка на нешо за което искаш д а попиташ ? много са назад .жалко

Най-доброто от София

Притежавате този бизнес?

Вие сте собственик, служител или официален представител на този бизнес?

Общи условия

Политика за поверителностОбщи условияБисквитки

Оинк

Добави бизнесБлогВерифицирай своя бизнесЗа агенцииРеклама
© 2026 Oink.bg. Всички права запазени