















1 / 37
"Марая 21" Фасторант - ж.к. Стрелбище
4.70
„Марая 21“ Фасторант в ж.к. Стрелбище предлага разнообразно и вкусно меню, което привлича редовни посетители. Качеството на храната е високо, а обедното меню е богато и на достъпни цени. Специално внимание заслужават супите и десертите, които често получават похвали. Мястото е подходящо както за бърза закуска, така и за обяд, с възможност за вземане на храна за вкъщи. Обстановката в „Марая 21“ е уютна и чиста, което допринася за приятното изживяване на клиентите. Персоналът е любезен и отзивчив, винаги готов да обслужи с усмивка. Атмосферата е спокойна и приветлива, което прави ресторанта предпочитано място за обяд сред работещите в района. Общото впечатление е за професионализъм и внимание към детайла, което се отразява положително на цялостното преживяване на гостите.
С помощта на AI
Това резюме е създадено с помощта на изкуствен интелект, въз основа на скорошни отзиви в мрежата и Oink. Oink не носи отговорност за това резюме и мненията в него.
Беше ли полезно?
Акценти
ж.к. Стрелбище, ул. „Дедеагач“ 11А, 1408 София, България
УпътванеОтвори в Maps
Мнения и отзиви за "Марая 21" Фасторант - ж.к. Стрелбище
Споделете изживяването си
Вашият отзив помага на хиляди хора да избират по-добре
Най-доброто от София








33 Waffles and Pancakes (Sofia) - 33 Гофрети и палачинки Красно село
4.90 (505)
1.27 км
·17мин.
гр. София




Притежавате този бизнес?
Вие сте собственик, служител или официален представител на този бизнес?