Назад към резултатите
"Марая 21" Фасторант - ж.к. Стрелбище
"Марая 21" Фасторант - ж.к. Стрелбище
"Марая 21" Фасторант - ж.к. Стрелбище
"Марая 21" Фасторант - ж.к. Стрелбище
"Марая 21" Фасторант - ж.к. Стрелбище
"Марая 21" Фасторант - ж.к. Стрелбище
"Марая 21" Фасторант - ж.к. Стрелбище
"Марая 21" Фасторант - ж.к. Стрелбище
"Марая 21" Фасторант - ж.к. Стрелбище
"Марая 21" Фасторант - ж.к. Стрелбище
"Марая 21" Фасторант - ж.к. Стрелбище
"Марая 21" Фасторант - ж.к. Стрелбище
"Марая 21" Фасторант - ж.к. Стрелбище
"Марая 21" Фасторант - ж.к. Стрелбище
"Марая 21" Фасторант - ж.к. Стрелбище

1 / 37

"Марая 21" Фасторант - ж.к. Стрелбище

4.70

#1288 от 2255 Ресторанти в София
Ресторант·Ресторант за бързо храненеСофия(ж.к. Стрелбище)

„Марая 21“ Фасторант в ж.к. Стрелбище предлага разнообразно и вкусно меню, което привлича редовни посетители. Качеството на храната е високо, а обедното меню е богато и на достъпни цени. Специално внимание заслужават супите и десертите, които често получават похвали. Мястото е подходящо както за бърза закуска, така и за обяд, с възможност за вземане на храна за вкъщи. Обстановката в „Марая 21“ е уютна и чиста, което допринася за приятното изживяване на клиентите. Персоналът е любезен и отзивчив, винаги готов да обслужи с усмивка. Атмосферата е спокойна и приветлива, което прави ресторанта предпочитано място за обяд сред работещите в района. Общото впечатление е за професионализъм и внимание към детайла, което се отразява положително на цялостното преживяване на гостите.

С помощта на AI

Това резюме е създадено с помощта на изкуствен интелект, въз основа на скорошни отзиви в мрежата и Oink. Oink не носи отговорност за това резюме и мненията в него.

Беше ли полезно?

Акценти

ДоставкаДоставка
Безплатен паркинг на улицатаБезплатен паркинг на улицата
Дебитни картиДебитни карти
Храна за вкъщиХрана за вкъщи
Консумация на мястоКонсумация на място

ж.к. Стрелбище, ул. „Дедеагач“ 11А, 1408 София, България

Упътване
087 721 2***
www.maraya21.com/

Социални мрежи

FacebookInstagram
Добави отзив

Отвори в Maps

Мнения и отзиви за "Марая 21" Фасторант - ж.к. Стрелбище

4.70

0 отзива

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Отзиви в мрежата

Google4.7094 отзива

Споделете изживяването си

Вашият отзив помага на хиляди хора да избират по-добре

Изберете звезда, за да оцените

Най-доброто от София

Притежавате този бизнес?

Вие сте собственик, служител или официален представител на този бизнес?

Общи условия

Политика за поверителностОбщи условияБисквитки

Оинк

Добави бизнесБлогВерифицирай своя бизнесЗа агенцииРеклама
© 2026 Oink.bg. Всички права запазени