Назад към резултатите
Мацало
Мацало
Мацало
Мацало
Мацало
Мацало
Мацало
Мацало
Мацало
Мацало
Мацало
Мацало
Мацало
Мацало
Мацало

1 / 39

Мацало

2.85

#1 от 17 Арт студиа в София
Арт студиоСофия(Център)

„Мацало“ е арт студио, което предлага възможност за творческо изразяване и релаксация. Мястото е известно с приятната си атмосфера и богат избор от материали и съдове за рисуване, което го прави подходящо както за деца, така и за възрастни. Персоналът е изключително внимателен и услужлив, като предоставя идеи и помощ на посетителите, без да се натрапва. Въпреки че цените са малко по-високи, посетителите смятат, че преживяването си заслужава, тъй като процесът на създаване на произведенията е дълъг и удовлетворяващ. Посетителите на „Мацало“ могат да се насладят на кафе и сладкиши, докато развиват творческите си умения. Атмосферата е спокойна и подходяща за откъсване от ежедневния стрес, като времето минава неусетно. Мястото е идеално за организиране на събития като детски рождени дни, където децата могат да творят и да се забавляват под компетентното ръководство на персонала. Въпреки че не е място за професионално обучение, „Мацало“ предоставя чудесна възможност за разпускане и изразяване на креативността.

С помощта на AI

Това резюме е създадено с помощта на изкуствен интелект, въз основа на скорошни отзиви в мрежата и Oink. Oink не носи отговорност за това резюме и мненията в него.

Беше ли полезно?

София център, ул. „Петър Парчевич“ 48, 1000 София, България

Упътване
088 943 5***
www.matzalo.com/

Социални мрежи

FacebookInstagram
Добави отзив

Отвори в Maps

Мнения и отзиви за Мацало

2.85

1 отзив

5

0

4

0

3

0

2

0

1

1

Отзиви в мрежата

Oink1.001 отзив
Google4.70685 отзива

Споделете изживяването си

Вашият отзив помага на хиляди хора да избират по-добре

Изберете звезда, за да оцените
Viktoria Todorowa
Viktoria Todorowa

ноември 2024 г.

Здравейте, Пиша ви, за да изразя разочарованието си от услугата, която получих от вас. След като оставих инструкции как да ми бъде залепена 3D фигурка, при вземане на съда от обекта получих нещо съвсем различно. Фигурката е залепена на различно място и се губи смисълът на идеята. Резултатът меко казано ме натъжи, а и отношението също. Това беше подаръкът за рождения ми ден и съм много разочарована от Вашето отношение! Надявам се, че ще можете да разрешите този проблем и да ми предоставите задоволително решение. Благодаря за вниманието.

Най-доброто от София

Притежавате този бизнес?

Вие сте собственик, служител или официален представител на този бизнес?

Общи условия

Политика за поверителностОбщи условияБисквитки

Оинк

Добави бизнесБлогВерифицирай своя бизнесЗа агенцииРеклама
© 2026 Oink.bg. Всички права запазени