Назад към резултатите
1 / 37

Хотел Нико

★★
#8 от 14 Хотели в Самоков

Наличност и цени

Вижте цени за вашите дати

Свободни 36 от следващите 61 нощувки
18 от 18 дни през октомври са разпродадени

Хотел Нико има свободни 36 от следващите 61 нощувки. Най-ниската цена е 35€ на нощувка. 18 от 18 дни през октомври вече са заети.

Хотел Нико е 2-звезден хотел в Самоков, област София, на 38 километра от парк Витоша. Настаняването е организирано така, че всяко помещение има изглед към планината и достъп до тераса, а за гостите са осигурени и фамилни стаи. Всички стаи разполагат с кът за сядане, телевизор с плосък екран със сателитни канали и бюро. Към тях има самостоятелна баня с душ и безплатни тоалетни принадлежности. В хотела има безплатен WiFi, а някои от стаите са с балкон. Летище София се намира на 64 км.

Популярни удобства

  • Семейни стаи
  • Стаи за непушачи
  • Безплатен WiFi
  • Безплатен паркинг

Акценти

  • Паркинг
  • Достъпно за инвалидни колички
  • Семейни стаи

Център, ул. „Македония“ 30, 2000 Самоков, България

Упътване

Социални мрежи

Facebook

Отвори в Maps

Оферти и цени по стаи

Мнения и отзиви за Хотел Нико

4.05

0 отзива

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Споделете изживяването си

Вашият отзив помага на хиляди хора да избират по-добре

Изберете звезда, за да оцените

Удобства в Хотел Нико

Популярни удобства

Семейни стаи
Стаи за непушачи
Безплатен WiFi
Безплатен паркинг

Баня

Тоалетна хартия
Хавлиени кърпи
Самостоятелна баня
Тоалетна
Душ
Вана или душ

Общи

Зона за пушачи
Отопление
Асансьор
Семейни стаи
Стаи за непушачи
Частен вход

Дневна

Кът за сядане
Бюро

Гледка

Гледка към планината

Правила на хотела

Настаняване

14:30 ч. - 22:00 ч.

Напускане

12:00 ч.

Ограничения за възраст

Няма изискване за възраст за настаняване

Приемани платежни методи

Кредитни/дебитни карти

Често задавани въпроси

Какъв тип стая мога да резервирам в Хотел Нико ?

Опциите за стая в Хотел Нико включват: Двойна стая със спалня, Семейна, Двойна тая с две единични легла, Тройна

Какво е времето за настаняване и напускане в Хотел Нико ?

Времето за настаняване в Хотел Нико е от 14:30, а за напускане – до 12:00.

Колко струва престой в Хотел Нико ?

Цените в Хотел Нико може да варират в зависимост от вашия престой (напр. избраната дата, политиката на хотела, т.н.). Вижте цените, като въведете вашите дати.

Колко далеч е Хотел Нико от центъра на Самоков?

Хотел Нико е на 100 м от центъра на Самоков.

Хотел Нико популярно място ли е за семейства?

Да, Хотел Нико е популярно място за семейства.

Най-доброто от Самоков

Притежавате този бизнес?

Вие сте собственик, служител или официален представител на този бизнес?