Докладвай
Сподели
Запази





Гато Негро
3.40
„Гато Негро“ е приятно квартално заведение, което впечатлява с вкусна и разнообразна кухня, включваща пица, паста и барбекю. Посетителите често споменават, че порциите са щедри, а цените – разумни. Атмосферата е уютна и приветлива, като през топлите месеци е възможно да се насладите на храната в тихата лятна градина. Храната е прецизно презентирана и поднесена топла, което допринася за положителното изживяване на клиентите. Обслужването в „Гато Негро“ е на високо ниво, с вежлив и отзивчив персонал, който се грижи за нуждите на гостите. Въпреки че понякога организацията може да бъде предизвикателство, особено когато заведението е пълно, служителите се стараят да осигурят приятелско и адекватно обслужване. Някои клиенти отбелязват, че цигареният дим понякога прониква в залата за непушачи, но това не намалява общото удоволствие от посещението.
С помощта на AI
Това резюме е създадено с помощта на изкуствен интелект, въз основа на скорошни отзиви в мрежата и Oink. Oink не носи отговорност за това резюме и мненията в него.
Беше ли полезно?
Акценти
Вход с достъп за хора в инвалидни колички
Паркинг с достъп за хора в инвалидни колички
Приема резервации
Тоалетна с достъп за хора в инвалидни колички
Доставка
Места отвън
Виж всички акценти
Контакти
Мнения и отзиви за Гато Негро
Може да бъде по-добре
1 Отзив
5 - Отлично
0
4 - Много добре
0
3 - Добре е
0
2 - Може да бъде по-добре
0
1 - Не харесвам
0
Отзиви в мрежата
Oink
1 отзив
6.5K отзива
Беше ли полезно?
Най-доброто от София











