Назад към резултатите

Докладвай

Сподели

Запази

Гато Негро
Гато Негро
Гато Негро
Гато Негро
Гато Негро

Гато Негро

Добави отзив

3.40

6,544 отзива

#19 от 2082 Ресторанти в София

Ресторант - Бар и грил

„Гато Негро“ е приятно квартално заведение, което впечатлява с вкусна и разнообразна кухня, включваща пица, паста и барбекю. Посетителите често споменават, че порциите са щедри, а цените – разумни. Атмосферата е уютна и приветлива, като през топлите месеци е възможно да се насладите на храната в тихата лятна градина. Храната е прецизно презентирана и поднесена топла, което допринася за положителното изживяване на клиентите. Обслужването в „Гато Негро“ е на високо ниво, с вежлив и отзивчив персонал, който се грижи за нуждите на гостите. Въпреки че понякога организацията може да бъде предизвикателство, особено когато заведението е пълно, служителите се стараят да осигурят приятелско и адекватно обслужване. Някои клиенти отбелязват, че цигареният дим понякога прониква в залата за непушачи, но това не намалява общото удоволствие от посещението.

С помощта на AI

Това резюме е създадено с помощта на изкуствен интелект, въз основа на скорошни отзиви в мрежата и Oink. Oink не носи отговорност за това резюме и мненията в него.

Беше ли полезно?

Акценти

Вход с достъп за хора в инвалидни колички

Вход с достъп за хора в инвалидни колички

Паркинг с достъп за хора в инвалидни колички

Паркинг с достъп за хора в инвалидни колички

Приема резервации

Приема резервации

Тоалетна с достъп за хора в инвалидни колички

Тоалетна с достъп за хора в инвалидни колички

Доставка

Доставка

Места отвън

Места отвън

Виж всички акценти

Контакти

gato_negro

089 747 9***

https://www.gatonegro.bg/

Социални мрежи

Facebook

Намира се в

София (ж.к. Света Троица)

Адрес

ж.к. Света Троица, ул. „Бургас“, 1309 София, България

Мнения и отзиви за Гато Негро

2.00

Може да бъде по-добре

1 Отзив

5 - Отлично

0

4 - Много добре

0

3 - Добре е

0

2 - Може да бъде по-добре

0

1 - Не харесвам

0

Отзиви в мрежата

Oink

2.00/5

1 отзив

RG
Reni Georgieva
1 отзив0 Снимки

12.05.2026

Останах потресена когато ми поискаха 20 евро за да ми донесат тортата!!!!Това е недопустимо и НЕПРОФЕСИОНАЛНО!!! Никой не те предупреждава,а после ти извиват ръцете.Тъпо е.

Беше ли полезно?

Най-доброто от София

Общи условия

Политика за поверителностОбщи условияБисквитки

Оинк

Добави бизнесБлогВерифицирай своя бизнесЗа агенцииРеклама
© 2026 Oink.bg. Всички права запазени