Назад към резултатите
Евромастер Импорт Експорт ООД
Евромастер Импорт Експорт ООД
Евромастер Импорт Експорт ООД
Евромастер Импорт Експорт ООД
Евромастер Импорт Експорт ООД
Евромастер Импорт Експорт ООД
Евромастер Импорт Експорт ООД
Евромастер Импорт Експорт ООД
Евромастер Импорт Експорт ООД
Евромастер Импорт Експорт ООД
Евромастер Импорт Експорт ООД
Евромастер Импорт Експорт ООД
Евромастер Импорт Експорт ООД
Евромастер Импорт Експорт ООД
Евромастер Импорт Експорт ООД

1 / 38

Евромастер Импорт Експорт ООД

2.40

#128 от 617 Специализирани магазин в София
Специализиран магазинСофия

Евромастер Импорт Експорт ООД впечатлява със своето изключително обслужване и професионализъм. Клиентите често отбелязват любезното и бързо обслужване, като персоналът се отличава с внимание и компетентност. Магазинът предлага богато разнообразие от инструменти, които са добре организирани и представени в различни ценови групи, което улеснява клиентите при избора им. Сервизните услуги на Евромастер също получават висока оценка от клиентите. Те са доволни от бързината и качеството на ремонта на машини, което ги кара да се връщат отново при нужда. Професионалното отношение и ефективността на екипа допринасят за положителното впечатление и удовлетвореността на клиентите. Въпреки това, някои клиенти споменават, че не винаги са доволни от условията на работа, но това не влияе на качеството на услугите.

С помощта на AI

Това резюме е създадено с помощта на изкуствен интелект, въз основа на скорошни отзиви в мрежата и Oink. Oink не носи отговорност за това резюме и мненията в него.

Беше ли полезно?

промишлена зона Илиянци, бул. „Ломско шосе“ 246, 1326 София, България

Упътване
0700 44 ***
www.euromasterbg.com/

Социални мрежи

Facebook
Добави отзив

Отвори в Maps

Мнения и отзиви за Евромастер Импорт Експорт ООД

2.40

1 отзив

5

0

4

0

3

0

2

0

1

1

Отзиви в мрежата

Oink1.001 отзив
Google3.80122 отзива

Споделете изживяването си

Вашият отзив помага на хиляди хора да избират по-добре

Изберете звезда, за да оцените
Toni Haralampiev
Toni Haralampiev

ноември 2024 г.

доста разочарован от продуктите раидер ,след покупка на винтоверт rd-cdl15 се оказва 2 год по късно че продукта вече е мн стар и няма батери за него ,още гаранцията му не е изстекла и няма консумативи ,,,,еднодневки ,,,ползваш и изхвъряш има доста да се учите от големите световните марки ,,,жалко разочаровън съм едва ли ще повторя покупка от тази марка

Най-доброто от София

Притежавате този бизнес?

Вие сте собственик, служител или официален представител на този бизнес?

Общи условия

Политика за поверителностОбщи условияБисквитки

Оинк

Добави бизнесБлогВерифицирай своя бизнесЗа агенцииРеклама
© 2026 Oink.bg. Всички права запазени