















1 / 13
EKO
4.00
Бензиностанция „EKO“ предлага качествени горива, които често получават похвали за своето добро ниво. Клиентите са доволни от нормалните цени и разнообразието от продукти, които могат да закупят в магазина към обекта. Освен горивата, посетителите оценяват и наличието на хубаво кафе, което допринася за приятното преживяване. Обслужването в „EKO“ е на високо ниво, като персоналът е описван като любезен и експедитивен. Клиентите често споделят, че са доволни от вежливото отношение и бързината на обслужване. Това прави бензиностанцията предпочитано място за зареждане на гориво и почивка по време на път. Въпреки че LPG-то е малко отдалечено, това не пречи на общото положително впечатление от обекта.
С помощта на AI
Това резюме е създадено с помощта на изкуствен интелект, въз основа на скорошни отзиви в мрежата и Oink. Oink не носи отговорност за това резюме и мненията в него.
Беше ли полезно?
1000, промишлена зона Илиянци, бул. „Ломско шосе“ 261, 1326 София, България
УпътванеОтвори в Maps
Мнения и отзиви за EKO
Споделете изживяването си
Вашият отзив помага на хиляди хора да избират по-добре
Най-доброто от София












Притежавате този бизнес?
Вие сте собственик, служител или официален представител на този бизнес?