
White Wood Lodge
★★★★Наличност и цени
Вижте цени за вашите дати
Наблюдавани цени при настаняване: 50–50€
White Wood Lodge · Цени за 7 от 61 дати · Проверени на 21 сеп 2026 · За 2 възрастни в 1 стая.
White Wood Lodge в Банско предлага помещения за настаняване с изглед към града, градина и балкон, на около 1,7 км от църквата „Света Троица“. Мястото е за непушачи и се намира на 1,9 км от сградата на община Банско. Осигурени са безплатен WiFi и безплатен паркинг на място. Апартаментът е просторен и разполага с 2 спални и 1 баня. На разположение са спално бельо, хавлии, плоскоекранен телевизор с достъп до стрийминг, кът за хранене, напълно оборудвана кухня и тераса с изглед към градината. В помещението има още вана и будоар. White Wood Lodge предлага ски екипировка, велосипеди и автомобили под наем, а районът е популярен за ски. Църквата „Света Богородица“ е на 2,6 км, връх Вихрен — на 15 км, а най-близкото летище е София, на 169 км. Предлага се и платен летищен трансфер.
Популярни удобства
Семейни стаи
Летищен трансфер
Стаи за непушачи
Ски услуги
Барбекю
Тераса
Акценти
Паркинг
Достъпно за инвалидни колички
Семейни стаи
Ски гардероб
кв. Глазне, 2770 Банско, България
УпътванеОтвори в Maps
Оферти и цени по стаи
Мнения и отзиви за White Wood Lodge
Споделете изживяването си
Вашият отзив помага на хиляди хора да избират по-добре
Удобства в White Wood Lodge
Популярни удобства
Баня
Общи
Кухня
Разни
Правила на обекта
15:00 ч.
10:00 ч.
Минималната възраст за настаняване е 18
Кредитни/дебитни карти
Често задавани въпроси
Колко гости могат да отседнат тук (White Wood Lodge)?
От White Wood Lodge могат да приемат следния размер на група: 6 гости От White Wood Lodge предлагат поне една опция, където може да спи 1 човек.
От White Wood Lodge предлагат ли балкон?
Да, има опции с балкон в това място за настаняване. Можете да научите повече за това и други удобства от White Wood Lodge на тази страница.
От White Wood Lodge предлагат ли тераса?
Да, има опции с тераса в това място за настаняване. Можете да научите повече за това и други удобства от White Wood Lodge на тази страница.
Какво е времето за настаняване и напускане в White Wood Lodge?
Времето за настаняване в White Wood Lodge е от 15:00, а за напускане – до 10:00.
Колко спални предлагат от White Wood Lodge?
White Wood Lodge разполага със следния брой спални: 2 спални White Wood Lodge разполага с помещения, най-големите от които имат 1 спални.
Колко струва престой в White Wood Lodge?
Цените в White Wood Lodge може да варират в зависимост от вашия престой (напр. избраната дата, политиката на хотела, т.н.). Вижте цените, като въведете вашите дати.
Какво може да се прави в White Wood Lodge?
В White Wood Lodge се предлагат следните дейности/услуги (такси могат да бъдат приложени): Пешеходен туризъм, Ски услуги, Риболов, Наем на велосипеди, Конна езда
Колко далеч е White Wood Lodge от центъра на Банско?
White Wood Lodge е на 1,4 км от центъра на Банско.
White Wood Lodge популярно място ли е за семейства?
Да, White Wood Lodge е популярно място за семейства.
Най-доброто от Банско





Private apartments in Alpine Lodge Bansko
4.08 (355)
1.3 км
·17мин.
гр. Банско







Притежавате този бизнес?
Вие сте собственик, служител или официален представител на този бизнес?