Назад към резултатите
1 / 27

Самостоятелни стаи Дурна

★★★
#137 от 161 Хотели в Созопол

Наличност и цени

Вижте цени за вашите дати

Наблюдавани цени при настаняване: 191–191€

Самостоятелни стаи Дурна · Цени за 8 от 61 дати · Проверени на 22 сеп 2026 · За 2 възрастни в 1 стая.

Guestrooms Durna се намира в старата част на Созопол, на 200 метра от пясъчния плаж. Обектът предлага климатизирани стаи с балкон и морски изглед, както и безплатен Wi‑Fi. Стаите са обзаведени в съвременен стил и разполагат с кабелна телевизия, малък хладилник и самостоятелна баня с душ. Във всяка има кът за сядане и уреди за гладене. Durna Guestrooms е разположен в къща в стар стил, изградена от камък и дърво. За удобство на гостите на място работи ресторант с ястия с морски дарове, морски изглед и гледка към крайбрежната алея. Най-близката автобусна спирка е на 500 метра. На 5 километра има няколко пясъчни плажа, а река Ропотамо, Приморско и Китен са на 30 минути с кола.

Популярни удобства

  • Семейни стаи
  • Летищен трансфер
  • Стаи за непушачи
  • Ресторант
  • Безплатен WiFi

Акценти

  • Семейни стаи
  • Ресторант

Център, ул. „Кирил и Методий“ 56, 8130 Созопол, България

Упътване
088 810 5***

Отвори в Maps

Оферти и цени по стаи

Мнения и отзиви за Самостоятелни стаи Дурна

4.95

0 отзива

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Споделете изживяването си

Вашият отзив помага на хиляди хора да избират по-добре

Изберете звезда, за да оцените

Ресторанти към обекта

1 ресторант на разположение на гостите

Ресторант #1

В хотела

Удобства в Самостоятелни стаи Дурна

Популярни удобства

Семейни стаи
Летищен трансфер
Стаи за непушачи
Ресторант
Безплатен WiFi

Баня

Самостоятелна баня
Тоалетна
Душ
Безплатни тоалетни принадлежности

Общи

Удобства за гладене
Ютия
Семейни стаи
Климатик
Летищен трансфер
Стаи за непушачи

Кухня

Хладилник

Дневна

Кът за сядане

Правила на хотела

Настаняване

14:00 ч.

Напускане

12:00 ч.

Ограничения за възраст

Няма изискване за възраст за настаняване

Често задавани въпроси

Какъв тип стая мога да резервирам в Самостоятелни стаи Дурна?

Опциите за стая в Самостоятелни стаи Дурна включват: Двойна стая със спалня, Четворна

Какво е времето за настаняване и напускане в Самостоятелни стаи Дурна?

Времето за настаняване в Самостоятелни стаи Дурна е от 14:00, а за напускане – до 12:00.

Колко струва престой в Самостоятелни стаи Дурна?

Цените в Самостоятелни стаи Дурна може да варират в зависимост от вашия престой (напр. избраната дата, политиката на хотела, т.н.). Вижте цените, като въведете вашите дати.

Има ли ресторант на място в Самостоятелни стаи Дурна?

В Самостоятелни стаи Дурна има 1 ресторанта: Ресторант #1

Колко далеч е Самостоятелни стаи Дурна от центъра на Созопол?

Самостоятелни стаи Дурна е на 800 м от центъра на Созопол.

Колко близо до плажа е Самостоятелни стаи Дурна?

Най-близкият плаж е на 300 м от Самостоятелни стаи Дурна.

Най-близките плажове

Най-доброто от Созопол

Притежавате този бизнес?

Вие сте собственик, служител или официален представител на този бизнес?