
Хотел Генада
★★★Наличност и цени
Вижте цени за вашите дати
Няма достатъчно скорошен календар с цени. Последно наблюдение: 19 окт 2026. Изберете дати, за да проверите текуща цена.
Хотел Генада в Свети Влас предлага климатизирани стаи с балкон и изглед към Черно море, само на 50 метра от плажа. Яхтеното пристанище на курорта Свети Влас и амфитеатър Арена са на по-малко от 350 метра. В помещенията са осигурени безплатен Wi-Fi интернет и кабелна телевизия, а всяка стая разполага с малък хладилник. В някои от стаите има и кухненски бокс с микровълнова печка. За питие или леко ястие гостите могат да посетят лоби бара. Хотелът предлага ежедневна закуска на шведска маса и покрита тераса с изглед към градината. Автобусите към Несебър и Слънчев бряг спират на 70 метра от хотел Генада. И двата курорта са на по-малко от 15 километра.
Популярни удобства
Семейни стаи
Летищен трансфер
Стаи за непушачи
Бар
Безплатен WiFi
Безплатен паркинг
Акценти
Паркинг
Закуска
Семейни стаи
ул. Бор 13, 8256 Свети Влас, България
УпътванеОтвори в Maps
Оферти и цени по стаи
Мнения и отзиви за Хотел Генада
Споделете изживяването си
Вашият отзив помага на хиляди хора да избират по-добре
Удобства в Хотел Генада
Популярни удобства
Баня
Общи
Кухня
Дневна
Правила на хотела
14:00 ч. - 20:00 ч.
8:00 ч. - 11:00 ч.
Няма изискване за възраст за настаняване
В брой, Кредитни/дебитни карти
Често задавани въпроси
Какъв тип закуска се сервира в Хотел Генада?
Гостите, които отсядат в Хотел Генада, могат да се насладят на високо оценена закуска по време на техния престой (оценка от отзиви на гости: 8,8). Опцията/опциите за закуска включва(т): Шведска маса
Какъв тип стая мога да резервирам в Хотел Генада?
Опциите за стая в Хотел Генада включват: Двойна стая с две единични легла/спалня, Студио, Суит
Какво е времето за настаняване и напускане в Хотел Генада?
Времето за настаняване в Хотел Генада е от 14:00, а за напускане – до 11:00.
Колко струва престой в Хотел Генада?
Цените в Хотел Генада може да варират в зависимост от вашия престой (напр. избраната дата, политиката на хотела, т.н.). Вижте цените, като въведете вашите дати.
Колко далеч е Хотел Генада от центъра на Свети Влас?
Хотел Генада е на 600 м от центъра на Свети Влас.
Колко близо до плажа е Хотел Генада?
Най-близкият плаж е на 100 м от Хотел Генада.
Най-близките плажове
Най-доброто от Свети Влас







Dreams Sunny Beach Resort and Spa - Premium All Inclusive
4.35 (4,911)
2.15 км
·5мин.
гр. Свети Влас



Secrets Sunny Beach Resort and Spa - Premium All Inclusive - Adults Only
4.50 (3,234)
2.38 км
·6мин.
гр. Свети Влас


Притежавате този бизнес?
Вие сте собственик, служител или официален представител на този бизнес?




