Назад към резултатите
1 / 17

River Rest

КъмпингВетрен

Наличност и цени

Вижте цени за вашите дати

Наблюдавани цени при настаняване: 74–87€

River Rest · Цени за 61 от 61 дати · Проверени на 22 сеп 2026 · За 2 възрастни в 1 стая.

River Rest е място за настаняване във Ветрен, в област Силистра, което предлага безплатен частен паркинг. Обектът е разположен в региона и разполага с климатизирано помещение за настаняване. Почивният парк включва 2 отделни спални, 1 баня със сешоар и чехли, както и кът за сядане. Налична е и външна зона за хранене с изглед към реката. Настаняването е за непушачи.

Популярни удобства

  • Безплатен паркинг

Акценти

  • Паркинг

42QH+PP4, Ветрен, 7588 Ветрен, България

Упътване
088 408 8***

Социални мрежи

Facebook

Отвори в Maps

Оферти и цени по стаи

Мнения и отзиви за River Rest

4.80

0 отзива

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Споделете изживяването си

Вашият отзив помага на хиляди хора да избират по-добре

Изберете звезда, за да оцените

Удобства в River Rest

Популярни удобства

Безплатен паркинг

Баня

Тоалетна хартия
Хавлиени кърпи
Самостоятелна баня
Тоалетна
Душ
Чехли

Общи

Само за непушачи
Отопление
Климатик
Безплатен паркинг
Паркинг

Кухня

Хладилник
Маса за хранене
Кухненски прибори и съдове
Електрическа кана

Дневна

Кът за сядане
Кът за хранене

Правила на обекта

Настаняване

15:00 ч. - 18:00 ч.

Напускане

8:00 ч. - 11:00 ч.

Ограничения за възраст

Няма изискване за възраст за настаняване

Често задавани въпроси

Какво е времето за настаняване и напускане в River Rest?

Времето за настаняване в River Rest е от 15:00, а за напускане – до 11:00.

Колко струва престой в River Rest?

Цените в River Rest може да варират в зависимост от вашия престой (напр. избраната дата, политиката на хотела, т.н.). Вижте цените, като въведете вашите дати.

Колко далеч е River Rest от центъра на Ветрен?

River Rest е на 1,3 км от центъра на Ветрен.

River Rest популярно място ли е за семейства?

Да, River Rest е популярно място за семейства.

Най-доброто от Ветрен

Притежавате този бизнес?

Вие сте собственик, служител или официален представител на този бизнес?