Назад към резултатите
1 / 39

Семеен хотел Кентавър

★★
#1 от 5 Хотели в Рила

Наличност и цени

Вижте цени за вашите дати

Свободни 60 от следващите 61 нощувки

Семеен хотел Кентавър има свободни 60 от следващите 61 нощувки. Най-ниската цена е 66€ на нощувка.

Семеен хотел Сентори се намира в Рила, на 20 километра от Рилския манастир. Хотелът предлага помещения за настаняване с градина, тераса и ресторант, както и безплатен частен паркинг. Като 2-звезден обект, той разполага още с безплатен Wi-Fi, рум-сървиз и туристическо бюро. Всяка стая е с климатик, бюро, телевизор с плосък екран и самостоятелна баня. Към помещенията има и гардероб, вътрешен двор с изглед към планината и балкон с гледка към града. Регионалният исторически музей на Благоевград се намира на 22 км от семеен хотел Сентори, а парк Бачиново е на 24 км. Летище София е на 104 километра, като хотелът предлага платен летищен трансфер.

Популярни удобства

  • Семейни стаи
  • Летищен трансфер
  • Стаи за непушачи
  • Румсървис
  • Ресторант
  • Безплатен WiFi

Акценти

  • Паркинг
  • Достъпно за инвалидни колички
  • Семейни стаи
  • Ресторант

ул. „Хаджи Агапи“ 9, 2630 Рила, България

Упътване
089 588 1***

Отвори в Maps

Оферти и цени по стаи

Мнения и отзиви за Семеен хотел Кентавър

4.50

0 отзива

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Споделете изживяването си

Вашият отзив помага на хиляди хора да избират по-добре

Изберете звезда, за да оцените

Ресторанти към обекта

1 ресторант на разположение на гостите

Кентавър

В хотела
Вид храна
  • Местна
Атмосфера
  • Традиционна
Диетични опции
  • Вегетерианска
Отворено за
  • Закуска
  • Вечеря
  • Обяд

Удобства в Семеен хотел Кентавър

Популярни удобства

Семейни стаи
Летищен трансфер
Стаи за непушачи
Румсървис
Ресторант
Безплатен WiFi

Баня

Тоалетна хартия
Хавлиени кърпи
Самостоятелна баня
Тоалетна
Душ
Безплатни тоалетни принадлежности

Общи

Мрежа против комари
Превоз
Зона за пушачи
Шумоизолирани стаи
Семейни стаи
Климатик

Кухня

Почистващи продукти

Дневна

Бюро

Правила на хотела

Настаняване

14:30 ч. - 20:00 ч.

Напускане

7:00 ч. - 11:00 ч.

Ограничения за възраст

Няма изискване за възраст за настаняване

Приемани платежни методи

Кредитни/дебитни карти

Често задавани въпроси

Какъв тип стая мога да резервирам в Семеен хотел Кентавър?

Опциите за стая в Семеен хотел Кентавър включват: Единична, Двойна стая с две единични легла/спалня, Тройна, Апартамент, Четворна

Какво е времето за настаняване и напускане в Семеен хотел Кентавър?

Времето за настаняване в Семеен хотел Кентавър е от 14:30, а за напускане – до 11:00.

Колко струва престой в Семеен хотел Кентавър?

Цените в Семеен хотел Кентавър може да варират в зависимост от вашия престой (напр. избраната дата, политиката на хотела, т.н.). Вижте цените, като въведете вашите дати.

Има ли ресторант на място в Семеен хотел Кентавър?

В Семеен хотел Кентавър има 1 ресторанта: Кентавър

Какво може да се прави в Семеен хотел Кентавър?

В Семеен хотел Кентавър се предлагат следните дейности/услуги (такси могат да бъдат приложени): Пешеходен туризъм

Колко далеч е Семеен хотел Кентавър от центъра на Рила?

Семеен хотел Кентавър е на 400 м от центъра на Рила.

Семеен хотел Кентавър популярно място ли е за семейства?

Да, Семеен хотел Кентавър е популярно място за семейства.

Най-доброто от Рила

Притежавате този бизнес?

Вие сте собственик, служител или официален представител на този бизнес?