Назад към резултатите
1 / 38

Къща за гости Билдникс

★★★
Къща за гостиМалко Търново

Наличност и цени

Вижте цени за вашите дати

Свободни 57 от следващите 61 нощувки

Къща за гости Билдникс има свободни 57 от следващите 61 нощувки. Най-ниската цена е 50€ на нощувка.

Къща за гости Билдникс в Малко Търново разполага със слънчева тераса с плувен басейн и градина. От обекта се откриват гледки към планината и града, а Автогарата е на 49 км. На разположение са стаи с климатик, безплатен частен паркинг и безплатен WiFi. Всички помещения са оборудвани с гардероб, плоскоекранен телевизор, самостоятелна баня, спално бельо и хавлии. Всяка единица има и съблекалня, както и отопление. Гостите могат да се хранят в семейния ресторант на място, който работи за обяд, вечеря и следобеден чай. Има и общ салон за отдих. Летище Бургас е на 86 км.

Популярни удобства

  • Семейни стаи
  • Стаи за непушачи
  • Ресторант
  • Безплатен WiFi
  • Безплатен паркинг
  • Външен басейн

Акценти

  • Паркинг
  • Семейни стаи
  • Ресторант

Център, ул. Константин Петканов, 8162 Малко Търново

Упътване
059 526 ***

Отвори в Maps

Оферти и цени по стаи

Мнения и отзиви за Къща за гости Билдникс

4.30

0 отзива

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Споделете изживяването си

Вашият отзив помага на хиляди хора да избират по-добре

Изберете звезда, за да оцените

Ресторанти към обекта

1 ресторант на разположение на гостите

Ресторант #1

В хотела
Атмосфера
  • Подходяща за семейства
  • Традиционна
Отворено за
  • Закуска
  • Вечеря
  • Следобеден чай
  • Обяд

Удобства в Къща за гости Билдникс

Популярни удобства

Семейни стаи
Стаи за непушачи
Ресторант
Безплатен WiFi
Безплатен паркинг
Външен басейн

Баня

Тоалетна хартия
Кърпи/спално бельо (срещу доплащане)
Душ

Общи

Само за непушачи
Отопление
Семейни стаи
Климатик
Стаи за непушачи
Теракотен/мраморен под

Гледка

Гледка

Спалня

Спално бельо
Дрешник

Правила на обекта

Настаняване

14:00 ч. - 18:00 ч.

Напускане

8:00 ч. - 12:00 ч.

Ограничения за възраст

Няма изискване за възраст за настаняване

Често задавани въпроси

Има ли басейн в Къща за гости Билдникс?

Да, в този хотел има басейн. Научете повече относно басейна и другите съоражения на тази страница.

Какъв тип стая мога да резервирам в Къща за гости Билдникс?

Опциите за стая в Къща за гости Билдникс включват: Двойна тая с две единични легла, Тройна

Какво е времето за настаняване и напускане в Къща за гости Билдникс?

Времето за настаняване в Къща за гости Билдникс е от 14:00, а за напускане – до 12:00.

Колко струва престой в Къща за гости Билдникс?

Цените в Къща за гости Билдникс може да варират в зависимост от вашия престой (напр. избраната дата, политиката на хотела, т.н.). Вижте цените, като въведете вашите дати.

Има ли ресторант на място в Къща за гости Билдникс?

В Къща за гости Билдникс има 1 ресторанта: Ресторант #1

Какво може да се прави в Къща за гости Билдникс?

В Къща за гости Билдникс се предлагат следните дейности/услуги (такси могат да бъдат приложени): Басейн, Велосипедни обиколки, Пешеходни обиколки

Колко далеч е Къща за гости Билдникс от центъра на Малко Търново?

Къща за гости Билдникс е на 900 м от центъра на Малко Търново.

Най-доброто от Малко Търново

Притежавате този бизнес?

Вие сте собственик, служител или официален представител на този бизнес?