Назад към резултатите
Рибен Ресторант ИХТИС
Рибен Ресторант ИХТИС
Рибен Ресторант ИХТИС
Рибен Ресторант ИХТИС
Рибен Ресторант ИХТИС
Рибен Ресторант ИХТИС
Рибен Ресторант ИХТИС
Рибен Ресторант ИХТИС
Рибен Ресторант ИХТИС
Рибен Ресторант ИХТИС
Рибен Ресторант ИХТИС
Рибен Ресторант ИХТИС
Рибен Ресторант ИХТИС
Рибен Ресторант ИХТИС
Рибен Ресторант ИХТИС

1 / 39

Рибен Ресторант ИХТИС

4.90

Ресторант·Рибен ресторантМеста

Рибен ресторант „Ихтис“ впечатлява с изключително вкусна храна и гостоприемно обслужване. Посетителите често хвалят прясната риба и рибената чорба, които са приготвени с внимание и усет към детайла. Домашната салата и свежите местни продукти също са сред предпочитаните ястия. Атмосферата е уютна и спокойна, което прави мястото идеално за отдих и наслада от природата. Обслужването в ресторанта е на високо ниво, а персоналът е винаги усмихнат и готов да изпълни желанията на клиентите. Собствениците са приветливи и създават усещане за уют и уединение, което допълнително допринася за приятното преживяване. Местоположението на ресторанта предлага прохлада и възможност за отмора, което го прави предпочитана спирка за пътуващите.

С помощта на AI

Това резюме е създадено с помощта на изкуствен интелект, въз основа на скорошни отзиви в мрежата и Oink. Oink не носи отговорност за това резюме и мненията в него.

Беше ли полезно?

Акценти

Приема резервацииПриема резервации
Места отвънМеста отвън
Подходящо за децаПодходящо за деца
ОбядОбяд
ВечеряВечеря
Безплатен обособен паркингБезплатен обособен паркинг

Unnamed Road, 2772 Места, България

Упътване

Социални мрежи

Facebook
Добави отзив

Отвори в Maps

Мнения и отзиви за Рибен Ресторант ИХТИС

4.90

3 отзива

5

3

4

0

3

0

2

0

1

0

Отзиви в мрежата

Oink5.003 отзива
Google4.80164 отзива

Споделете изживяването си

Вашият отзив помага на хиляди хора да избират по-добре

Изберете звезда, за да оцените
Anelia Petrova
Anelia Petrova

август 2025 г.

При възможност по-често ще го посещаваме. Много приятно място, чисто, цветно и ... шума на реката. Собственика те посреща от вратата с усмивка, знае какво да ти предложи и как да го презентира. Храната беше мнооого вкусна, всички хапнахме повече от нужното.
Първо те хваща мястото, приятно, уютно, цветно. После любезното посрещане на собственика, усмихнат и уверен във вкуса на храната и накрая невероятно вкусната храна, прясна и перфектно приготвена😋😋😋
Посетете непременно този ресторант! Чисто и много приятно място! По вкусна рибена чорба не сме яли. Рибата, скарата също много ни хареса. За доброто обслужване нямам думи! Успех, момчета!

Най-доброто от Места

Притежавате този бизнес?

Вие сте собственик, служител или официален представител на този бизнес?

Общи условия

Политика за поверителностОбщи условияБисквитки

Оинк

Добави бизнесБлогВерифицирай своя бизнесЗа агенцииРеклама
© 2026 Oink.bg. Всички права запазени