Назад към резултатите
1 / 39

Хотел Траяна

★★★
#6 от 40 Хотели в Стара Загора

Наличност и цени

Вижте цени за вашите дати

Наблюдавани цени при настаняване: 47–47€

Хотел Траяна · Цени за 55 от 61 дати · Проверени на 26 сеп 2026 · За 2 възрастни в 1 стая.

Хотел Траяна е 3-звезден хотел в Стара Загора, разположен на по-малко от 1 км от Регионалния исторически музей Стара Загора. На разположение на гостите са градина, тераса, ресторант и безплатен частен паркинг, а в хотела има още бар. Стаите са климатизирани и разполагат с бюро, сейф, телевизор с плосък екран, балкон и самостоятелна баня с душ. Във всяка стая има и хладилник. Осигурени са безплатен WiFi, денонощна рецепция и банкомат. Хотел Траяна предлага а-ла-карт или континентална закуска. В близост до него са Художествената галерия на Стара Загора, Мол „Галерия“ и Античен форум, а Международно летище Бургас се намира на 94 км от хотела.

Популярни удобства

  • Семейни стаи
  • Стаи за непушачи
  • Бар
  • Ресторант
  • Безплатен WiFi
  • Безплатен паркинг

Акценти

  • Паркинг
  • Достъпно за инвалидни колички
  • Семейни стаи
  • Ресторант

кв. Гео Милев, ул. „Петър Парчевич“ 34, 6000 Стара Загора, България

Упътване
089 688 0***

Отвори в Maps

Оферти и цени по стаи

Мнения и отзиви за Хотел Траяна

4.38

0 отзива

5★

0

4★

0

3★

0

2★

0

1★

0

Споделете изживяването си

Вашият отзив помага на хиляди хора да избират по-добре

Изберете звезда, за да оцените

Ресторанти към обекта

1 ресторант на разположение на гостите

"Траяна"

В хотела
Атмосфера
  • Традиционна
Отворено за
  • Закуска
  • Вечеря
  • Следобеден чай
  • Обяд

Удобства в Хотел Траяна

Популярни удобства

Семейни стаи
Стаи за непушачи
Бар
Ресторант
Безплатен WiFi
Безплатен паркинг

Баня

Тоалетна хартия
Хавлиени кърпи
Самостоятелна баня
Тоалетна
Душ
Безплатни тоалетни принадлежности

Общи

Зона за пушачи
Само за непушачи
Отопление
Асансьор
Семейни стаи
Климатик

Кухня

Хладилник

Дневна

Бюро

Правила на хотела

Настаняване

14:00 ч.

Напускане

12:00 ч.

Ограничения за възраст

Няма изискване за възраст за настаняване

Приемани платежни методи

В брой, Кредитни/дебитни карти

Често задавани въпроси

Какъв тип закуска се сервира в Хотел Траяна?

Гостите, които отсядат в Хотел Траяна, могат да се насладят на високо оценена закуска по време на техния престой (оценка от отзиви на гости: 8). Опцията/опциите за закуска включва(т): Континентална, А ла карт

Какъв тип стая мога да резервирам в Хотел Траяна?

Опциите за стая в Хотел Траяна включват: Тройна, Двойна стая с две единични легла/спалня

Какво е времето за настаняване и напускане в Хотел Траяна?

Времето за настаняване в Хотел Траяна е от 14:00, а за напускане – до 12:00.

Колко струва престой в Хотел Траяна?

Цените в Хотел Траяна може да варират в зависимост от вашия престой (напр. избраната дата, политиката на хотела, т.н.). Вижте цените, като въведете вашите дати.

Има ли ресторант на място в Хотел Траяна?

В Хотел Траяна има 1 ресторанта: "Траяна"

Колко далеч е Хотел Траяна от центъра на Стара Загора?

Хотел Траяна е на 500 м от центъра на Стара Загора.

Хотел Траяна популярно място ли е за семейства?

Да, Хотел Траяна е популярно място за семейства.

Разгледай обектите в Хотел Траяна

Най-доброто от Стара Загора

Притежавате този бизнес?

Вие сте собственик, служител или официален представител на този бизнес?