Назад към резултатите
1 / 40

Хотел Престиж

★★

Наличност и цени

Вижте цени за вашите дати

Свободни 41 от следващите 61 нощувки
18 от 18 дни през октомври са разпродадени

Хотел Престиж има свободни 41 от следващите 61 нощувки. Най-ниската цена е 71€ на нощувка. 18 от 18 дни през октомври вече са заети.

Хотел „Престиж“ в Белене разполага с градина, общ салон, тераса и ресторант. Към удобствата са включени и бар, безплатен Wi-Fi и безплатен частен паркинг. На място се предлага закуска с възможности за шведска маса, а-ла-карт и континентална закуска. Денонощната рецепция е с персонал, който говори български, английски и руски език.

Популярни удобства

  • Семейни стаи
  • Стаи за непушачи
  • Фитнес център
  • Бар
  • Ресторант
  • Безплатен WiFi

Акценти

  • Фитнес
  • Паркинг
  • Семейни стаи
  • Ресторант

ул. „Хисарлъка“ 11, 5930 Белене, България

Упътване
088 615 6***

Социални мрежи

Facebook

Отвори в Maps

Оферти и цени по стаи

Мнения и отзиви за Хотел Престиж

4.08

0 отзива

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Споделете изживяването си

Вашият отзив помага на хиляди хора да избират по-добре

Изберете звезда, за да оцените

Ресторанти към обекта

1 ресторант на разположение на гостите

Ресторант #1

В хотела
Атмосфера
  • Подходяща за семейства
  • Традиционна
  • Романтична
  • Модерна
Диетични опции
  • Вегетерианска
Отворено за
  • Закуска
  • Брънч
  • Вечеря
  • Следобеден чай
  • Обяд
Вид храна
  • Европейска

Удобства в Хотел Престиж

Популярни удобства

Семейни стаи
Стаи за непушачи
Фитнес център
Бар
Ресторант
Безплатен WiFi

Общи

Доставка на покупки
Обща TV зала
Само за непушачи
Отопление
Църква/Храм
Шумоизолирани стаи

Рецепция

Фактура при заявка
Персонално настаняване/напускане
Експресно настаняване/напускане
Денонощна рецепция

Уелнес

Фитнес
Фитнес център

Почистване

Ежедневно почистване
Гладене
Пералня

Правила на хотела

Настаняване

14:00 ч.

Напускане

12:00 ч.

Ограничения за възраст

Няма изискване за възраст за настаняване

Приемани платежни методи

В брой, Кредитни/дебитни карти

Често задавани въпроси

Какъв тип закуска се сервира в Хотел Престиж?

Гостите, които отсядат в Хотел Престиж, могат да се насладят на високо оценена закуска по време на техния престой (оценка от отзиви на гости: 7,5). Опцията/опциите за закуска включва(т): Континентална, Италианска, Пълна английска/ирландска, Американска, Шведска маса, А ла карт

Какъв тип стая мога да резервирам в Хотел Престиж?

Опциите за стая в Хотел Престиж включват: Двойна тая с две единични легла, Студио, Единична

Какво е времето за настаняване и напускане в Хотел Престиж?

Времето за настаняване в Хотел Престиж е от 14:00, а за напускане – до 12:00.

Колко струва престой в Хотел Престиж?

Цените в Хотел Престиж може да варират в зависимост от вашия престой (напр. избраната дата, политиката на хотела, т.н.). Вижте цените, като въведете вашите дати.

Има ли ресторант на място в Хотел Престиж?

В Хотел Престиж има 1 ресторанта: Ресторант #1

Какво може да се прави в Хотел Престиж?

В Хотел Престиж се предлагат следните дейности/услуги (такси могат да бъдат приложени): Фитнес център, Фитнес

Колко далеч е Хотел Престиж от центъра на Белене?

Хотел Престиж е на 600 м от центъра на Белене.

Хотел Престиж популярно място ли е за семейства?

Да, Хотел Престиж е популярно място за семейства.

Най-доброто от Белене

Притежавате този бизнес?

Вие сте собственик, служител или официален представител на този бизнес?