Назад към резултатите
1 / 22

ХОТЕЛ ОМЕГА

★★★
#29 от 40 Хотели в Стара Загора

Наличност и цени

Вижте цени за вашите дати

Свободни 34 от следващите 61 нощувки
27 от 27 дни през октомври са разпродадени

ХОТЕЛ ОМЕГА има свободни 34 от следващите 61 нощувки. Най-ниската цена е 48€ на нощувка. 27 от 27 дни през октомври вече са заети.

ХОТЕЛ ОМЕГА е 3-звезден хотел в Стара Загора, разположен на 3.7 км от Stara Zagora Art Gallery. Обектът разполага с градина, тераса, ресторант, бар и безплатен частен паркинг. От мястото се открива изглед към града. Всички стаи са климатизирани и имат собствена баня, бюро, кът за сядане и телевизор с плосък екран и сателитни канали. В част от помещенията има и кухненски бокс с микровълнова печка. На разположение е денонощна рецепция, като персоналът говори български и руски. Регионалният исторически музей в Стара Загора е на 4.2 км, Mall Galleria е на 5.6 км, а Plovdiv International Airport се намира на 85 км.

Популярни удобства

  • Семейни стаи
  • Стаи за непушачи
  • Бар
  • Ресторант
  • Безплатен паркинг

Акценти

  • Паркинг
  • Достъпно за инвалидни колички
  • Семейни стаи
  • Ресторант

Железник, ул. „Алеко Константинов“ 3, 6014 Стара Загора, България

Упътване
088 767 7***

Социални мрежи

Facebook

Отвори в Maps

Оферти и цени по стаи

Мнения и отзиви за ХОТЕЛ ОМЕГА

3.90

0 отзива

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Споделете изживяването си

Вашият отзив помага на хиляди хора да избират по-добре

Изберете звезда, за да оцените

Ресторанти към обекта

1 ресторант на разположение на гостите

Ресторант #1

В хотела

Удобства в ХОТЕЛ ОМЕГА

Популярни удобства

Семейни стаи
Стаи за непушачи
Бар
Ресторант
Безплатен паркинг

Баня

Тоалетна хартия
Хавлиени кърпи
Самостоятелна баня
Тоалетна
Душ
Безплатни тоалетни принадлежности

Общи

Мрежа против комари
Зона за пушачи
Отопление
Семейни стаи
Климатик
Стаи за непушачи

Кухня

Хладилник
Маса за хранене

Дневна

Кът за сядане
Бюро

Правила на хотела

Настаняване

14:00 ч. - 18:00 ч.

Напускане

10:00 ч. - 11:00 ч.

Ограничения за възраст

Няма изискване за възраст за настаняване

Приемани платежни методи

Кредитни/дебитни карти

Често задавани въпроси

Какво е времето за настаняване и напускане в ХОТЕЛ ОМЕГА?

Времето за настаняване в ХОТЕЛ ОМЕГА е от 14:00 ч., а за напускане – до 11:00 ч..

Колко струва престой в ХОТЕЛ ОМЕГА?

Цените в ХОТЕЛ ОМЕГА може да варират в зависимост от вашия престой (напр. избраната дата, политиката на хотела, т.н.). Вижте цените, като въведете вашите дати.

Има ли ресторант на място в ХОТЕЛ ОМЕГА?

В ХОТЕЛ ОМЕГА има 1 ресторант: Ресторант #1

Какво може да се прави в ХОТЕЛ ОМЕГА?

В ХОТЕЛ ОМЕГА се предлагат следните дейности/услуги (такси могат да бъдат приложени):

Какъв тип стая мога да резервирам в ХОТЕЛ ОМЕГА?

Опциите за стая в ХОТЕЛ ОМЕГА включват: Двойна стая със спалня Двойна тая с две единични легла Апартамент

ХОТЕЛ ОМЕГА популярно място ли е за семейства?

Да, ХОТЕЛ ОМЕГА е популярно място за семейства.

Колко далеч е ХОТЕЛ ОМЕГА от центъра на Стара Загора?

ХОТЕЛ ОМЕГА е на 2.9 км от центъра на Стара Загора. Всички разстояния се измерват по права линия. Реалното разстояние при пътуване може да варира.

Най-доброто от Стара Загора

Притежавате този бизнес?

Вие сте собственик, служител или официален представител на този бизнес?