















1 / 30
ЕKO
4.00
Бензиностанция „ЕKO“ в Пловдив се отличава с добро и бързо обслужване, което често се споменава от клиентите. Персоналът е любезен и внимателен, като дори предлага помощ при напомпване на гумите. Обстановката е приятна, а чистотата на тоалетните е на високо ниво, което допринася за положителното впечатление на посетителите. Горивата, предлагани в „ЕKO“, са висококачествени и клиентите често отбелязват, че са доволни от тях. Въпреки че цените не са най-изгодните на пазара, качеството на горивата компенсира това. Бензиностанцията предлага и допълнителни удобства като компресор за гуми, което я прави предпочитано място за много шофьори.
С помощта на AI
Това резюме е създадено с помощта на изкуствен интелект, въз основа на скорошни отзиви в мрежата и Oink. Oink не носи отговорност за това резюме и мненията в него.
Беше ли полезно?
Северна промишлена зонаСеверен, бул. „България“ 2, 4021 Пловдив, България
УпътванеОтвори в Maps
Мнения и отзиви за ЕKO
Споделете изживяването си
Вашият отзив помага на хиляди хора да избират по-добре
Най-доброто от Пловдив












Притежавате този бизнес?
Вие сте собственик, служител или официален представител на този бизнес?