Назад към резултатите
De Roma Аспарухово
De Roma Аспарухово
De Roma Аспарухово
De Roma Аспарухово
De Roma Аспарухово
De Roma Аспарухово
De Roma Аспарухово
De Roma Аспарухово
De Roma Аспарухово
De Roma Аспарухово
De Roma Аспарухово
De Roma Аспарухово
De Roma Аспарухово
De Roma Аспарухово
De Roma Аспарухово

1 / 14

De Roma Аспарухово

2.80

#374 от 762 Ресторанти в Варна
Ресторант·Ресторант за бързо храненеВарна

De Roma Аспарухово е популярно заведение, което впечатлява с разнообразното си меню и високото качество на храната. Клиентите често споменават, че дюнерите са сред най-вкусните във Варна, а пиците и пастата също получават висока оценка. Храната се приготвя прясно и с внимание към детайла, което се отразява в отличния вкус и аромат. Специално внимание се обръща на качеството на продуктите, което прави всяко ястие истинско удоволствие за сетивата. Обслужването в De Roma Аспарухово е бързо и любезно, като персоналът е винаги усмихнат и готов да помогне. Атмосферата е приветлива и уютна, което прави мястото подходящо за семейни вечери или срещи с приятели. Цените са разумни, а хигиената е на високо ниво, което допълнително допринася за положителното изживяване на клиентите.

С помощта на AI

Това резюме е създадено с помощта на изкуствен интелект, въз основа на скорошни отзиви в мрежата и Oink. Oink не носи отговорност за това резюме и мненията в него.

Беше ли полезно?

Акценти

Подходящо за децаПодходящо за деца
ОбядОбяд
ВечеряВечеря
Безплатен паркинг на улицатаБезплатен паркинг на улицата
Храна за вкъщиХрана за вкъщи
Консумация на мястоКонсумация на място

Аспарухово, ул. „Свети Свети Кирил и Методий“ 17, 9003 Варна, България

Упътване
088 777 1***
order.bg/deroma/menu
Добави отзив

Отвори в Maps

Мнения и отзиви за De Roma Аспарухово

2.80

1 отзив

5

0

4

0

3

0

2

0

1

1

Отзиви в мрежата

Oink1.001 отзив
Google4.60126 отзива

Споделете изживяването си

Вашият отзив помага на хиляди хора да избират по-добре

Изберете звезда, за да оцените
Виктор Желязков
Виктор Желязков

април 2025 г.

Изключителна подигравка... В дюнера и дюнер бокса има подигравателно малко месо, да не го говорим и за зеленчуци....с две думи дюнера/дюнер бокса да пълни с пържени картофи и сосове Месото и печения лук само се пощипват Безобразно е да не говорим на всичкото отгоре и цените спрямо качество/количество и конкурентните обекти... Не съм ял по зле структуриран дюнер за съжаление .... Не искам да съм груб но това си е жив обир

Най-доброто от Варна

Притежавате този бизнес?

Вие сте собственик, служител или официален представител на този бизнес?

Общи условия

Политика за поверителностОбщи условияБисквитки

Оинк

Добави бизнесБлогВерифицирай своя бизнесЗа агенцииРеклама
© 2026 Oink.bg. Всички права запазени