
Чорбаджи Петкови Ханове
★★★Наличност и цени
Вижте цени за вашите дати
Няма достатъчно скорошен календар с цени. Последно наблюдение: 15 сеп 2026. Изберете дати, за да проверите текуща цена.
Чорбаджи Петкови Ханове се намира в Обзор, в частен парк с площ 4000 м². Обектът предлага открит басейн с детска част, механа и безплатен WiFi. Интериорът е оформен с автентично българско обзавеждане, а шезлонгите и чадърите край басейна се ползват безплатно. Помещенията са климатизирани и разполагат със сателитна телевизия, електрическа кана и сейф. Всяка стая има балкон с външно обзавеждане, а баните са с душ. Имотът е с голям двор и добре поддържана градина. Плажът е на 500 метра, а центърът на града и местната автогара са на 10 минути пеша. Най-близкият супермаркет е на 20 метра, еко пътека Първомайска поляна с минерален извор в края е на 20 минути пеша, а Старият град на Несебър и Слънчев бряг са на 30 минути с кола.
Популярни удобства
Семейни стаи
Летищен трансфер
Стаи за непушачи
Безплатен WiFi
Безплатен паркинг
Външен басейн
Акценти
Паркинг
Закуска
Семейни стаи
ул. „Искър“ 7, 8250 Обзор, България
УпътванеОтвори в Maps
Оферти и цени по стаи
Мнения и отзиви за Чорбаджи Петкови Ханове
Споделете изживяването си
Вашият отзив помага на хиляди хора да избират по-добре
Удобства в Чорбаджи Петкови Ханове
Популярни удобства
Баня
Общи
Кухня
Спалня
Правила на хотела
14:00 ч. - 22:00 ч.
11:00 ч.
Няма изискване за възраст за настаняване
Кредитни/дебитни карти
Често задавани въпроси
Има ли басейн в Чорбаджи Петкови Ханове?
Да, в този хотел има басейн. Научете повече относно басейна и другите съоражения на тази страница.
Какъв тип стая мога да резервирам в Чорбаджи Петкови Ханове?
Опциите за стая в Чорбаджи Петкови Ханове включват: Двойна стая със спалня, Суит, Бунгало, Двойна тая с две единични легла
Какво е времето за настаняване и напускане в Чорбаджи Петкови Ханове?
Времето за настаняване в Чорбаджи Петкови Ханове е от 14:00, а за напускане – до 11:00.
Колко струва престой в Чорбаджи Петкови Ханове?
Цените в Чорбаджи Петкови Ханове може да варират в зависимост от вашия престой (напр. избраната дата, политиката на хотела, т.н.). Вижте цените, като въведете вашите дати.
Какво може да се прави в Чорбаджи Петкови Ханове?
В Чорбаджи Петкови Ханове се предлагат следните дейности/услуги (такси могат да бъдат приложени): Пешеходен туризъм, Детска площадка, Басейн
Колко далеч е Чорбаджи Петкови Ханове от центъра на Обзор?
Чорбаджи Петкови Ханове е на 200 м от центъра на Обзор.
Колко близо до плажа е Чорбаджи Петкови Ханове?
Най-близкият плаж е на 600 м от Чорбаджи Петкови Ханове.
Чорбаджи Петкови Ханове популярно място ли е за семейства?
Да, Чорбаджи Петкови Ханове е популярно място за семейства.
Най-близките плажове
Най-доброто от Обзор












Притежавате този бизнес?
Вие сте собственик, служител или официален представител на този бизнес?




