Назад към резултатите
1 / 39

Boutique Guest House 'Sofia'

★★★
#13 от 75 Къща за гости в Несебър

Наличност и цени

Вижте цени за вашите дати

Свободни 34 от следващите 61 нощувки
26 от 26 дни през октомври са разпродадени

Boutique Guest House 'Sofia' има свободни 34 от следващите 61 нощувки. Най-ниската цена е 37€ на нощувка. 26 от 26 дни през октомври вече са заети.

Бутикова къща за гости „София“ в Несебър се намира на 1,2 км от Стария Несебър и на 400 метра от Слънчев бряг. Имотът предлага гледка към градината и града, както и достъп до градина, бар и обща кухня. На разположение са и семейни стаи. Помещенията за настаняване са с климатик, телевизор с плосък екран с кабелни канали, хладилник, електрическа кана, душ и бюро. Част от стаите разполагат с тераса и морски изглед, а всяка има самостоятелна баня и гардероб. Осигурени са спално бельо и кърпи. Гостите могат да си приготвят сами храна в кухнята, а в къщата за гости има и кафене. Налични са съоръжения за барбекю. Аквапарк „Екшън“ е на 6 км, Музеят на авиацията – на 25 км, а Летище Бургас е на 27 км. Предлага се и платен летищен трансфер.

Популярни удобства

  • Семейни стаи
  • Летищен трансфер
  • Стаи за непушачи
  • Бар
  • Паркинг

Акценти

  • Паркинг
  • Семейни стаи

5, ул. „Места“ str, 8230 Несебър, България

Упътване
087 710 8***

Социални мрежи

Facebook

Отвори в Maps

Оферти и цени по стаи

Мнения и отзиви за Boutique Guest House 'Sofia'

4.75

0 отзива

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Споделете изживяването си

Вашият отзив помага на хиляди хора да избират по-добре

Изберете звезда, за да оцените

Удобства в Boutique Guest House 'Sofia'

Популярни удобства

Семейни стаи
Летищен трансфер
Стаи за непушачи
Бар
Паркинг

Баня

Тоалетна хартия
Хавлиени кърпи
Самостоятелна баня
Тоалетна
Душ
Вана или душ

Общи

Мрежа против комари
Удобства за гладене
Семейни стаи
Климатик
Летищен трансфер
Стаи за непушачи

Кухня

Хладилник
Кухня
Обща кухня
Електрическа кана

Дневна

Бюро

Правила на обекта

Настаняване

15:00 ч. - 0:00 ч.

Напускане

10:00 ч. - 12:00 ч.

Ограничения за възраст

Няма изискване за възраст за настаняване

Приемани платежни методи

Кредитни/дебитни карти

Често задавани въпроси

Какъв тип стая мога да резервирам в Boutique Guest House 'Sofia'?

Опциите за стая в Boutique Guest House 'Sofia' включват: Семейна, Двойна стая със спалня, Апартамент, Тройна

Какво е времето за настаняване и напускане в Boutique Guest House 'Sofia'?

Времето за настаняване в Boutique Guest House 'Sofia' е от 15:00, а за напускане – до 12:00.

Колко струва престой в Boutique Guest House 'Sofia'?

Цените в Boutique Guest House 'Sofia' може да варират в зависимост от вашия престой (напр. избраната дата, политиката на хотела, т.н.). Вижте цените, като въведете вашите дати.

Какво може да се прави в Boutique Guest House 'Sofia'?

В Boutique Guest House 'Sofia' се предлагат следните дейности/услуги (такси могат да бъдат приложени): Плаж

Колко далеч е Boutique Guest House 'Sofia' от центъра на Несебър?

Boutique Guest House 'Sofia' е на 400 м от центъра на Несебър.

Колко близо до плажа е Boutique Guest House 'Sofia'?

Най-близкият плаж е на 300 м от Boutique Guest House 'Sofia'.

Най-близките плажове

Най-доброто от Несебър

Притежавате този бизнес?

Вие сте собственик, служител или официален представител на този бизнес?